Sanatit

اولین پلتفرم جامع ارائه‌ی خدمات به زنجیره معدن و صنایع معدنی. معادن، کارشناسان فنی، واحدهای صنعتی، عرضه‌کننده‌های مواد شیمیایی، تجهیزات، ماشین‌آلات و قطعات، آزمایشگاه‌های معدنی، شرکت‌های حمل و نقل، شرکت‌های خدمات فنی مهندسی، شرکت‌های بازرگانی و شرکت‌های سرمایه گذاری حوزه‌های مختلف اطلاع رسانی موجود در وب اپلیکیشن SanatIT است.

DOCTOR MYCO

دکتر مایکو راهکاری متفاوت برای مدیریت هر چه صحیح‌تر مراکز درمانی است. نوبت‌دهی آنلاین، پرونده‌سازی سلامت جامع برای کاربران، جستجو تمامی پزشکان و مراکز درمانی، یادآوری مصرف داروها، پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین و امکان بازگشت هزینه ویزیت در صورت لغو نوبت از مزایای استفاده از این سایت در حوزه سلامت است.

BarOne

سامانه‌ هوشمند حوزه‌ حمل و نقلِ بارِ زمینی. سرویسی هوشمند و متمایز با سایر خدمات حمل و نقلِ موجود در کشور. سامانه ی باروان به صورت خودكار و در مدت زمانی كوتاه نیاز شما را در بهترین شكل ممكن برطرف می‌سازد. این سامانه همه گزینه‌های مطلوب اقتصادی و ایمنی را برای بار و كامیون شما در اختیارتان قرار می‌دهد. باروان در اندیشه جهانی سبز و هم‌پیـمان با حامیان محیـط زیست، می‌کوشد تا هـم‌زمان با رشد اقتصادی، مدیریت و برنامه ریزی حمل و نقل انتشار گازهای گلخانه‌ای را كاهش دهد.

ANYMEET

فرصت حضور در مجامع و جلسات آنلاین را از دست ندهید. آنیمیت این امکان را به شما می‌دهد تا هرکجا که هستید و تنها با شماره‌گیری خط اختصاصی یک رویداد، در جلسه حاضر شوید.