شرکت بین المللی توسعه تجارت الکترونیک خاورمیانه

درباره ما

شرکت بین‌المللی توسعه تجارت الکترونیک خاورمیانه یکی از مجموعه شرکت‌های گروه صنعتی و معدنی زرین است که در کنار سایر شرکت‌های ایده‌یابی، شتابدهی و تخصصی در حوزه معدن و صنایع معدنی، به سبب تکمیل چرخه جذب ایده و سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کارها و استارتاپ‌های نوپا شکل گرفته‌است. سرمایه‌گذاری، توانمندسازی، مشاوره و حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان و تیم‌های استارتاپی با پتانسیل رشد بالا و نیز ایده‌های خلاقانه و نوآورانه در عرصه‌های ملی و بین المللی  با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های مالی و شبکه دانش تخصصی، صنعتی و خدماتی داخلی و خارجی و شبکه ارتباطات گسترده، اصلی‌ترین هدف ما در شرکت بین المللی توسعه تجارت الکترونیک خاورمیانه است.

باور داریم

معتقدیم، هیچ وقت زود نیست اما خیلی زود دیر می‌شود و اگر ایده‌ای در ذهن‌مان جاریست باید هرچه زودتر آن‌را به واقعیت تبدیل کنیم. باور داریم، اعتماد فراتر از توانمندی است و تنها با تبدیل حرف به عمل ساخته‌می‌شود. شفافیت، کلید طلایی راهبری موفق و شاه‌راه رسیدن به اهداف است. پس ما نیز تمامی توان عملی و دانش علمی شرکت را در جهت تعالی بنا نهاده‎ایم و چیزی جز ایده‌آل، برای ما قابل قبول نخواهد بود.

 چشم انداز

استفاده از ظرفیت‌های موجود، حمایت از کسب و کارهای نوپا و تجاری‌سازی آن‌ها اولویت ماست، پس در آینده‌ای نه‌چندان دور، قابل اعتمادترین سرمایه‌گذار صاحبان ایده و شرکت‌های دانش بنیان در حوزه فعالیت‌های تخصصی خواهیم‌بود و پربازده‌ترین برند تامین سرمایه سهام‌داران در سطح داخلی و نیز منطقه را به ثمر خواهیم نشاند.

مأموریت

ما در شرکت بین‌المللی توسعه تجارت الکترونیک خاورمیانه با بهره‌گیری از متخصصین و مشاورین برتر در حوزه سرمایه‌گذاری، شتابدهی و مشاوره، آینده‌ای درخشان و متفاوت را برای استارتاپ‌ها، کسب و کارهای نوپا و تیم‌های با پتانسیل رشد بالا در نظر گرفته‌ایم.